Przejdź do treści

Pilni uczniowie

Dzisiaj odwiedzili nas Uczniowie kl. II b z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Primary Steps” z Bielska-Białej.

Dzisiejsze zajęcia były poświęcone tematowi domowej szklarni, a także magicznemu światu ziół, takich jak melisa, mięta i bazylia, oraz pięknu różnorodności rzeki Soły. Całe spotkanie odbyło się w wyjątkowo przyjemnej atmosferze, pełnej radości i odkrywania.

Dzieci miały wyjątkową okazję spróbować masła ziołowego w czterech różnorodnych wersjach smakowych, które dostarczyły im prawdziwej uczty dla podniebienia. Dodatkowo, mogły napić się aromatycznych herbat z melisy i mięty, które rozpieszczały ich zmysły.

Nie zabrakło również praktycznych działań. Wspólnie zasialiśmy nasiona bazylii, dając początek roślinom, które wkrótce rozkwitną w pełnej okazałości. Ponadto, zasadziliśmy cebulkę szalotki, której wzrost będziemy z zainteresowaniem obserwować.

To niezwykłe zajęcia były nie tylko źródłem wiedzy i odkrywania nowych rzeczy, ale również okazją do posmakowania natury w pełnym blasku. Dzieci mogły zasmakować w cudownych smakach ziół, doświadczyć aromatów, a także aktywnie uczestniczyć w procesie uprawy roślin. To była prawdziwa podróż do świata natury, która wypełniła nasze serca ciepłem i fascynacją.

Zapraszamy ponownie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content