Przejdź do treści

Oferta Świąteczna

Zapraszamy wszystkie zorganizowane grupy do udziału w naszych wyjątkowych zajęciach świątecznych, które połączą edukację z radością wspólnego spędzania czasu w zimowej przyrodzie.

Podczas naszych zajęć będziemy razem zgłębiać tajemnice zimowej natury. Dzieci dowiedzą się, jak zwierzęta i rośliny adaptują się do zimy, a jednocześnie będą miały okazję wykorzystać swoją kreatywność podczas tworzenia kulek dla ptaków czy ozdób świątecznych. To nie tylko edukacja, ale również radosna zabawa w duchu zbliżających się świąt.

Podkreślimy znaczenie wspólnoty i wartości świątecznych, ucząc dzieci empatii i troski o przyrodę. Omówimy tradycje związane z Bożym Narodzeniem, co nie tylko poszerzy wiedzę uczestników, ale także wzbogaci świąteczne doświadczenia. Razem z dziećmi stworzymy również ozdoby świąteczne, dzięki którym poczują magię tworzenia razem.

Wspólne robienie kulek dla ptaków nie tylko rozwija umiejętności manualne, ale również kształtuje świadomość ekologiczną. Dzieci nauczą się, jakie znaczenie mają małe gesty troski o zwierzęta i przyrodę. To niezapomniana lekcja, która zostanie z nimi na długo.

Dołączcie do naszej świątecznej przygody z naturą! Razem stworzymy nie tylko piękne ozdoby, ale także wspomnienia, które będą ciepło wspominane przez całą rodzinę. Niech te święta będą nie tylko magiczne, ale także pełne edukacyjnych odkryć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content