Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 9 z Żywca

W ostatnich tygodniach grudnia nasze zajęcia z dziećmi nabrały wyjątkowego blasku, gdy tradycyjnie ozdabialiśmy pierniki i tworzyliśmy piękne gwiazdy z papieru. Był to czas pełen radości, śmiechu i kreatywności, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dzieci, przybywając z Szkoły Podstawowej nr 9 z Żywca autobusem MZK, przyniosły ze sobą energię i entuzjazm, które sprawiły, że nasze zajęcia były jeszcze bardziej wyjątkowe. Wspólnie, w atmosferze świątecznej muzyki i aromatu pierników, tworzyliśmy nie tylko świąteczne ozdoby, ale także nawiązywaliśmy piękne przyjaźnie.

Nasi mali artyści z pasją ozdabiali pierniki, dzieląc się pomysłami i wzajemnie inspirując się. Kreatywne stoły były miejscem, gdzie rodziły się nie tylko artystyczne dzieła, ale także nowe pomysły i wyobrażenia.

Nie zabrakło również tworzenia magicznych gwiazd z papieru, które mieniły się kolorami i wprowadzały nas w magię nadchodzących świąt. Dzieci, z uśmiechami na twarzach, podziwiały swoje prace, a atmosfera była pełna radości.

Nasze spotkanie było nie tylko okazją do kreatywnej zabawy, ale także do budowania więzi. Dzieci obiecały, że styczniowe spotkanie będzie równie magiczne. Tym razem planujemy zajęcia związane z tworzeniem kulek dla ptaków, co już teraz budzi ogromne zainteresowanie i podekscytowanie wśród uczestników.

Cieszymy się, że nasze wspólne chwile stworzyły nie tylko piękne ozdoby świąteczne, ale także trwałe przyjaźnie. Dzieci są jak rodzinni goście, których z niecierpliwością oczekujemy na kolejnych spotkaniach. Tworzymy razem nie tylko dzieła sztuki, ale także wspomnienia i relacje, które z pewnością pozostaną z nami na długo. Już teraz nie możemy doczekać się styczniowych zajęć i kolejnych chwil magii i przyjaźni!

Obejrzyj rolkę z zajęć na facebooku: https://www.facebook.com/reel/187748507756347/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content